ZONEX

Video Prodüksiyon

Günümüzde video her şeydir. Akılda kalıcı olmak ve çevrimiçi kaynakları ve teknolojiyi kullanarak markanızı oluşturmak , bugünlerde birçok işletme için pazarlamanın önemli bir parçasıdır ve Encite olarak, size mümkün olan en iyi hizmeti veren satış ve pazarlama teminatı oluşturmanıza yardımcı olmak için buradayız. ROI ve markanızı yeni müşterilerin önüne çıkarır.

Videonun çevrimiçi ortamda resimleri ve diğer görsel içeriği geride bıraktığı bir sır değil. Bu, özellikle hemen hemen tüm platformlardaki video gönderilerinin basit metin ve resim gönderilerinden daha iyi performans gösterdiği sosyal medya için geçerlidir.

Video harikadır, ancak yalnızca videoları etkili hale getirmek, hedef kitlenize ürünleriniz hakkında en iyi bilgileri sağlamak ve onlara ürün veya hizmetlerinizin neden üstün olduğunu göstermek için zaman ve bütçe ayırabilirseniz. İşte burada devreye giriyoruz. Bir sonraki video reklam kampanyanızı başlatmak, web siteniz veya sosyal medya profilleriniz için yerel videolar veya bilgilendirici videolar oluşturmak için bütçe dostu seçenekler sunuyoruz.

Encite olarak, fikir aşamasından çekime ve dağıtıma kadar tam hizmet video prodüksiyonu sunuyoruz, bir sonraki kurumsal videonuzu işlemek için bize güvenebilirsiniz.

İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, bizimle iletişime geçin ve bir sonraki videonuz için size uygun bir çözüm bulmaya çalışalım.