ZONEX

Hakkımızda

Siz Nereye Gitmek İsterseniz Biz Sizi Oraya Taşıyalım...

VİZYONUMUZ

Zonex, harika markalar ve stratejik pazarlama planları oluşturmaya kendini adamış bir tam hizmet, reklam ajansıdır.
İlhamdan uygulamaya kadar, en iyi fikirleri küçük işletmelerin ve şirketlerin ürünlerini, hizmetlerini ve etkinliklerini etkili bir şekilde pazarlamasına olanak tanıyan projelere ve kampanyalara dönüştürüyoruz.
Başarılı bir pazarlama sağlamak için pazar araştırması, kavramsallaştırma, analiz ve değerlendirme dahil olmak üzere çeşitli teknikler kullanıyoruz. Her pazarlama projesini ve kampanyasını, kısa sürede etkili, stratejik fikirler sunan planlı bir süreçle yürütürüz.

Bir ürünü, hizmeti, etkinliği, şirketi ve hatta kendinizi pazarlamak istiyorsanız, pazarlama sürecine hedef pazarınızı, hedef kitlenizi ve hedeflerinizi öğrenerek başlayacağız. İster yeni bir ürün veya hizmet piyasaya sürmek, ister satışları artırmak, müşteri deneyimlerini iyileştirmek veya sektörünüzde lider olmak isteyin, pazarlama hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmaya kararlıyız.

MİSYONUMUZ 

Gerçekten başarılı olmak isteyen işletmelere yüksek kaliteli, uygun fiyatlı pazarlama çözümleri sunmak.
Zonex, müşterilerimizin kuruluşlarına sonuçlar sunmak için elimizdeki her aracı kullanıyoruz. Geleneksel reklamcılık, gerilla pazarlama veya halkla ilişkiler stratejileri olsun, kademeli ve sürdürülebilir büyüme sağlayan taktikler uyguluyoruz. Yenilikçi ve taze bir yaklaşım kullanarak, müşterilerimizin hedeflerine ulaşmak için dijital ve sosyal medya taktiklerini de uygulayabiliriz. Tek kişilik bir girişimin veya köklü bir şirketin zorlu doğasını göz önünde bulundurarak, tüm bunları daha büyük firmaların başına sorun olan verimsizlikleri uygulamadan bir disiplin çerçevesinde yapıyoruz.